Výsledky Rozlosování Články Dokumenty Disc. komise Pořad. činnost Přihláška Kontakty

Výsledky


1. liga


Z V R P VG OG Rozdíl Body
Red team 15 14 0 1 92 24 68 42
FC Union Brdy 15 11 0 4 99 47 52 33
MK Sparta Luhy A 15 10 0 5 87 62 25 30
Dream team 15 5 0 10 58 80 -22 15
Borussia Příbram 15 3 0 12 42 101 -59 9
Motor Březové hory 15 2 0 13 29 93 -64 6

2. liga


Z V R P VG OG Rozdíl Body
Liptákov 20 14 5 1 135 56 79 47
Real Žežice 20 14 2 4 127 78 49 44
Mladá Bolehlav 20 8 4 8 88 73 15 28
FC Walkers 20 7 3 10 70 88 -18 24
Aspoň jednoho 20 6 2 12 93 118 -25 20
MK Sparta Luhy B 20 2 2 16 57 157 -100 8

1. liga


Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
20. 11. 2023 19:55 Borussia Příbram 0  :  5 Dream team
20. 11. 2023 19:05 Motor Březové hory 0  :  5 MK Sparta Luhy A
20. 11. 2023 19:05 FC Union Brdy 3  :  6 Red team
20. 11. 2023 18:15 Red team 6  :  2 MK Sparta Luhy A
20. 11. 2023 18:15 FC Union Brdy 13  :  3 Dream team
13. 11. 2023 19:55 Red team 8  :  1 Motor Březové hory
13. 11. 2023 19:55 FC Union Brdy 13  :  4 Borussia Příbram
13. 11. 2023 19:05 Motor Březové hory 3  :  4 Dream team
13. 11. 2023 19:05 FC Union Brdy 3  :  5 MK Sparta Luhy A
13. 11. 2023 18:15 MK Sparta Luhy A 8  :  1 Dream team
13. 11. 2023 18:15 Red team 6  :  1 Borussia Příbram
6. 11. 2023 19:55 Motor Březové hory 4  :  1 Borussia Příbram
6. 11. 2023 19:05 Dream team 2  :  8 MK Sparta Luhy A
6. 11. 2023 19:05 FC Union Brdy 1  :  0 Motor Březové hory
6. 11. 2023 18:15 MK Sparta Luhy A 12  :  2 Borussia Příbram
6. 11. 2023 18:15 Dream team 3  :  10 Red team
30. 10. 2023 19:55 MK Sparta Luhy A 1  :  9 Red team
30. 10. 2023 19:05 FC Union Brdy 4  :  1 Dream team
30. 10. 2023 18:55 Red team 8  :  0 Motor Březové hory
30. 10. 2023 18:15 MK Sparta Luhy A 5  :  3 Borussia Příbram
30. 10. 2023 18:15 Motor Březové hory 9  :  2 FC Union Brdy
23. 10. 2023 19:55 Dream team 2  :  5 Borussia Příbram
23. 10. 2023 19:05 Dream team 3  :  6 Red team
23. 10. 2023 19:05 Borussia Příbram 6  :  2 Motor Březové hory
23. 10. 2023 18:15 Red team 1  :  2 FC Union Brdy
23. 10. 2023 18:15 Motor Březové hory 2  :  10 MK Sparta Luhy A
16. 10. 2023 19:05 Borussia Příbram 5  :  12 FC Union Brdy
16. 10. 2023 19:05 Motor Březové hory 2  :  10 Dream team
16. 10. 2023 18:15 Borussia Příbram 3  :  5 Red team
16. 10. 2023 18:15 MK Sparta Luhy A 0  :  12 FC Union Brdy
9. 10. 2023 19:55 Motor Březové hory 0  :  4 Borussia Příbram
9. 10. 2023 19:55 FC Union Brdy 2  :  3 Red team
9. 10. 2023 19:05 Red team 6  :  0 Dream team
9. 10. 2023 19:05 FC Union Brdy 9  :  4 MK Sparta Luhy A
9. 10. 2023 18:15 Borussia Příbram 2  :  12 Dream team
2. 10. 2023 20:45 Dream team 3  :  8 FC Union Brdy
2. 10. 2023 19:55 Motor Březové hory 1  :  8 Red team
2. 10. 2023 19:05 Borussia Příbram 5  :  13 MK Sparta Luhy A
2. 10. 2023 18:15 Red team 5  :  2 MK Sparta Luhy A
2. 10. 2023 18:15 Dream team 7  :  2 Motor Březové hory
25. 9. 2023 20:45 FC Union Brdy 10  :  2 Motor Březové hory
25. 9. 2023 19:55 Red team 5  :  0 Borussia Příbram
25. 9. 2023 19:05 Dream team 2  :  3 MK Sparta Luhy A
25. 9. 2023 19:05 MK Sparta Luhy A 9  :  1 Motor Březové hory
25. 9. 2023 18:15 FC Union Brdy 5  :  1 Borussia Příbram

2. liga


Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
22. 11. 2023 19:55 Liptákov 4  :  9 Real Žežice
22. 11. 2023 19:55 Aspoň jednoho 1  :  11 Mladá Bolehlav
22. 11. 2023 19:05 FC Walkers 7  :  7 MK Sparta Luhy B
22. 11. 2023 19:05 Mladá Bolehlav 0  :  5 Liptákov
22. 11. 2023 18:15 Real Žežice 2  :  3 FC Walkers
22. 11. 2023 18:15 MK Sparta Luhy B 5  :  11 Aspoň jednoho
15. 11. 2023 19:55 Liptákov 22  :  4 MK Sparta Luhy B
15. 11. 2023 19:55 Mladá Bolehlav 2  :  5 Real Žežice
15. 11. 2023 19:05 MK Sparta Luhy B 0  :  13 Mladá Bolehlav
15. 11. 2023 19:05 Aspoň jednoho 0  :  11 FC Walkers
15. 11. 2023 18:15 FC Walkers 2  :  8 Liptákov
15. 11. 2023 18:15 Real Žežice 8  :  3 Aspoň jednoho
8. 11. 2023 19:55 Mladá Bolehlav 2  :  2 FC Walkers
8. 11. 2023 19:55 MK Sparta Luhy B 5  :  14 Real Žežice
8. 11. 2023 19:05 Liptákov 6  :  4 Aspoň jednoho
8. 11. 2023 19:05 FC Walkers 3  :  2 MK Sparta Luhy B
8. 11. 2023 18:15 Liptákov 7  :  7 Real Žežice
8. 11. 2023 18:15 Aspoň jednoho 3  :  7 Mladá Bolehlav
1. 11. 2023 19:55 MK Sparta Luhy B 3  :  3 Aspoň jednoho
1. 11. 2023 19:55 Real Žežice 4  :  1 FC Walkers
1. 11. 2023 19:05 Aspoň jednoho 5  :  3 FC Walkers
1. 11. 2023 19:05 Mladá Bolehlav 0  :  5 Liptákov
1. 11. 2023 18:15 Liptákov 4  :  2 MK Sparta Luhy B
1. 11. 2023 18:15 Mladá Bolehlav 5  :  8 Real Žežice
25. 10. 2023 19:55 FC Walkers 0  :  5 Liptákov
25. 10. 2023 19:55 Real Žežice 14  :  2 Aspoň jednoho
25. 10. 2023 19:05 MK Sparta Luhy B 4  :  7 Mladá Bolehlav
25. 10. 2023 19:05 Liptákov 8  :  4 Aspoň jednoho
25. 10. 2023 18:15 Mladá Bolehlav 5  :  0 FC Walkers
25. 10. 2023 18:15 MK Sparta Luhy B 5  :  6 Real Žežice
18. 10. 2023 19:55 Liptákov 7  :  4 Real Žežice
18. 10. 2023 19:15 Aspoň jednoho 5  :  7 Mladá Bolehlav
18. 10. 2023 19:05 FC Walkers 3  :  8 MK Sparta Luhy B
18. 10. 2023 19:05 Mladá Bolehlav 3  :  3 Liptákov
18. 10. 2023 18:15 MK Sparta Luhy B 1  :  8 Aspoň jednoho
18. 10. 2023 18:15 Real Žežice 2  :  5 FC Walkers
11. 10. 2023 19:55 Liptákov 10  :  0 MK Sparta Luhy B
11. 10. 2023 19:55 Mladá Bolehlav 3  :  5 Real Žežice
11. 10. 2023 19:05 MK Sparta Luhy B 6  :  2 Mladá Bolehlav
11. 10. 2023 19:05 Aspoň jednoho 9  :  2 FC Walkers
11. 10. 2023 18:15 FC Walkers 2  :  7 Liptákov
11. 10. 2023 18:15 Real Žežice 7  :  4 Aspoň jednoho
4. 10. 2023 19:55 MK Sparta Luhy B 2  :  4 Real Žežice
4. 10. 2023 19:55 Mladá Bolehlav 1  :  6 FC Walkers
4. 10. 2023 19:05 Liptákov 5  :  2 Aspoň jednoho
4. 10. 2023 19:05 FC Walkers 5  :  0 MK Sparta Luhy B
4. 10. 2023 18:15 Aspoň jednoho 5  :  2 Mladá Bolehlav
4. 10. 2023 18:15 Liptákov 8  :  2 Real Žežice
27. 9. 2023 19:55 Real Žežice 7  :  3 FC Walkers
27. 9. 2023 19:55 MK Sparta Luhy B 1  :  12 Aspoň jednoho
27. 9. 2023 19:05 Mladá Bolehlav 3  :  3 Liptákov
27. 9. 2023 19:05 Aspoň jednoho 3  :  5 FC Walkers
27. 9. 2023 18:15 Liptákov 10  :  0 MK Sparta Luhy B
27. 9. 2023 18:15 Mladá Bolehlav 3  :  3 Real Žežice
20. 9. 2023 19:55 Real Žežice 8  :  5 Aspoň jednoho
20. 9. 2023 19:55 FC Walkers 4  :  4 Liptákov
20. 9. 2023 19:05 MK Sparta Luhy B 1  :  5 Mladá Bolehlav
20. 9. 2023 19:05 Liptákov 4  :  4 Aspoň jednoho
20. 9. 2023 18:15 Mladá Bolehlav 7  :  3 FC Walkers
20. 9. 2023 18:15 MK Sparta Luhy B 1  :  8 Real Žežice

1. liga


Hráč Tým Góly
Petr Sirotek Red team 37
Filip Šrajn FC Union Brdy 30
Ondřej Drašnar FC Union Brdy 22
Ondřej Beran Red team 14
David Malý MK Sparta Luhy A 13
Jiří Junek MK Sparta Luhy A 13
František Belej Red team 11
Matěj Bálek FC Union Brdy 11
Josef ml. Čížek Red team 11
Filip Řezáč MK Sparta Luhy A 11
Václav Dudl MK Sparta Luhy A 10
Ondřej Vrkoč Dream team 10
Marek Matys Dream team 9
Filip Berka Borussia Příbram 8
Miroslav Čížek Red team 7
Martin Sandr FC Union Brdy 7
Petr Holakovský MK Sparta Luhy A 6
Vladimír Kout MK Sparta Luhy A 5
Štěpán Krameš FC Union Brdy 5
Zdeněk Janoušek MK Sparta Luhy A 5
David Krch Motor Březové hory 5
Tomáš Kryl ml. Borussia Příbram 5
Jakub Štrbo Dream team 5
Lukáš Říha Borussia Příbram 5
David Bohuněk MK Sparta Luhy A 5
Patrik Junek MK Sparta Luhy A 4
Jakub Šmejkal Motor Březové hory 4
Jan Riegel FC Union Brdy 4
Tomáš Cipra Dream team 4
Josef Sandr FC Union Brdy 4
Martin Melichar Motor Březové hory 4
Martin Skočdopole FC Union Brdy 3
Matěj Srch Borussia Příbram 3
Marek Branžovský FC Union Brdy 3
Vojtěch Valčík Borussia Příbram 3
Tomáš Pilík MK Sparta Luhy A 3
Dominik Prokeš Dream team 3
Filip Šprungl Motor Březové hory 3
Zdeněk Weisheitel ml. Motor Březové hory 3
Jiří Vlk Borussia Příbram 3
Michal Dvořáček Borussia Příbram 3
Václav Kadlec Borussia Příbram 3
František Hofman MK Sparta Luhy A 2
Martin Košťál Red team 2
Martin Nekolný Borussia Příbram 2
Marek Nosákovec Borussia Příbram 2
Daniel Kubát Borussia Příbram 2
František Foukner Dream team 2
Pavel ml. Bašík Dream team 2
Matěj Zákoucký Dream team 2
Jiří Slunéčko Dream team 2
Jan Brabec Motor Březové hory 2
Lukáš Kubík FC Union Brdy 2
Lukáš Rom Dream team 2
Michal Benda Red team 2
Václav Slabihoudek Motor Březové hory 2
Miroslav Štěrba Dream team 2
Matěj Hubrt Dream team 2
Martin Hanáček FC Union Brdy 2
Petr Doubrava MK Sparta Luhy A 2
Matěj Krejčí FC Union Brdy 2
Zdeněk Lukášek Motor Březové hory 2
Roman Jonák Motor Březové hory 2
Lukáš Trnka Dream team 1
Stanislav Švihla Red team 1
Filip Dřevojan MK Sparta Luhy A 1
Tomáš Zadina Dream team 1
Ladislav Sobotka Motor Březové hory 1
Jan David MK Sparta Luhy A 1
Bronislav Sládek Dream team 1
Marek Peták Dream team 1
Tomáš Vondrášek Red team 1
Martin Harásek Red team 1
Daniel Hájek MK Sparta Luhy A 1
Josef Nezník Red team 1
Vojtěch Krampera FC Union Brdy 1
Luboš Kunc Dream team 1
Jakub Sojak Borussia Příbram 1

2. liga


Hráč Tým Góly
Ivan Volosjanko Aspoň jednoho 49
Aleš Rampfel Liptákov 43
Jan Chvál Real Žežice 38
Stanislav Švihla Real Žežice 26
Tibor Németh Liptákov 25
Tomáš Ťapaj Liptákov 24
Jindřich Štrup FC Walkers 23
Alex Volosjanko Aspoň jednoho 22
Petr, I Procházka Mladá Bolehlav 19
Tomáš Vondrášek Real Žežice 18
Tomáš Kryl ml. Real Žežice 17
Zdeněk Lukášek Mladá Bolehlav 15
Jakub Procházka MK Sparta Luhy B 15
Martin Košťál Real Žežice 13
Vojtěch Kleindienst Mladá Bolehlav 13
Marek Soukup FC Walkers 12
Lukáš Trnka Mladá Bolehlav 11
Michal Sedláček Mladá Bolehlav 10
Milan Mityska FC Walkers 9
Ladislav Duriš Liptákov 9
Jakub Šmejkal MK Sparta Luhy B 9
Jakub Šámal Mladá Bolehlav 8
Marek Nosákovec MK Sparta Luhy B 7
Miroslav Ptáček FC Walkers 7
Filip Berka MK Sparta Luhy B 7
Jan Hauser Aspoň jednoho 6
Petr Metlička MK Sparta Luhy B 6
Petr Škopek Real Žežice 6
Michal ml. Pohořálek FC Walkers 5
Vítězslav Waldhauser Aspoň jednoho 5
Jan Matyáš MK Sparta Luhy B 4
Dominik Straka Liptákov 4
Filip Šprungl MK Sparta Luhy B 4
Tadeáš Kleisner FC Walkers 4
Mikuláš Lachman Mladá Bolehlav 4
Roman Jech Liptákov 4
Ondřej Šefčík Real Žežice 3
Vilém Potůček Aspoň jednoho 3
Jakub Pohořálek FC Walkers 3
Aleš Malý Liptákov 3
Jakub Janout Aspoň jednoho 3
Tomáš Kalát Mladá Bolehlav 3
David Nečas Liptákov 3
Michal Pohořálek FC Walkers 2
Václav Slabihoudek Liptákov 2
Martin Beneš Aspoň jednoho 2
Petr Doubrava MK Sparta Luhy B 2
Emil Kuchař Real Žežice 2
Karel Lukáš Aspoň jednoho 2
Jan Procházka FC Walkers 2
Jaroslav Karlík Liptákov 1
Jakub Skalický Liptákov 1
Jan Kotrbatý MK Sparta Luhy B 1
Karel Hauser Real Žežice 1
Ladislav Novotný Aspoň jednoho 1
David Karas Real Žežice 1
Tomáš Brychta MK Sparta Luhy B 1
Radek Matyáš MK Sparta Luhy B 1
Jaromír Milner FC Walkers 1
Jan Hájek FC Walkers 1
František Kot Liptákov 1
Karel Procházka FC Walkers 1
Václav Chvál Real Žežice 1
Jan Vošta Real Žežice 1

1. liga


Hráč Tým Asistence
Ondřej Drašnar FC Union Brdy 37
František Belej Red team 27
Jiří Junek MK Sparta Luhy A 16
Patrik Junek MK Sparta Luhy A 15
Ondřej Beran Red team 13
Jan Riegel FC Union Brdy 13
Václav Dudl MK Sparta Luhy A 9
Josef ml. Čížek Red team 9
Ondřej Vrkoč Dream team 9
Filip Řezáč MK Sparta Luhy A 8
David Malý MK Sparta Luhy A 7
Petr Sirotek Red team 7
Martin Košťál Red team 6
Jan Brabec Motor Březové hory 6
Lukáš Kubík FC Union Brdy 6
Martin Sandr FC Union Brdy 6
Filip Šrajn FC Union Brdy 5
Marek Peták Dream team 5
Tomáš Kryl ml. Borussia Příbram 5
Tomáš Pilík MK Sparta Luhy A 5
Václav Kadlec Borussia Příbram 5
Matěj Bálek FC Union Brdy 4
Pavel ml. Bašík Dream team 4
Tomáš Vondrášek Red team 4
Martin Harásek Red team 4
Miroslav Čížek Red team 4
Zdeněk Weisheitel ml. Motor Březové hory 4
Josef Sandr FC Union Brdy 4
Marek Nosákovec Borussia Příbram 3
Vladimír Kout MK Sparta Luhy A 3
Štěpán Krameš FC Union Brdy 3
David Krch Motor Březové hory 3
Matěj Zákoucký Dream team 3
Dominik Prokeš Dream team 3
Michal Benda Red team 3
Václav Slabihoudek Motor Březové hory 3
Petr Holakovský MK Sparta Luhy A 3
Filip Berka Borussia Příbram 3
Matěj Hubrt Dream team 3
Tomáš Cipra Dream team 3
Matěj Krejčí FC Union Brdy 3
Jakub Sojak Borussia Příbram 3
Zdeněk Lukášek Motor Březové hory 3
Jakub Štrbo Dream team 3
Martin Melichar Motor Březové hory 3
Jakub Šmejkal Motor Březové hory 2
Filip Dřevojan MK Sparta Luhy A 2
Zdeněk Janoušek MK Sparta Luhy A 2
Vojtěch Valčík Borussia Příbram 2
Lukáš Havelka Dream team 2
Josef Nezník Red team 2
Vojtěch Krampera FC Union Brdy 2
Martin Hanáček FC Union Brdy 2
Jiří Vlk Borussia Příbram 2
Lukáš Říha Borussia Příbram 2
Roman Jonák Motor Březové hory 2
Lukáš Trnka Dream team 1
Stanislav Švihla Red team 1
Martin Skočdopole FC Union Brdy 1
Tomáš Zadina Dream team 1
Martin Nekolný Borussia Příbram 1
Marek Matys Dream team 1
Matěj Srch Borussia Příbram 1
Bronislav Sládek Dream team 1
Tomáš Javorský Dream team 1
Milan Vančát FC Union Brdy 1
Jiří Slunéčko Dream team 1
Daniel Hájek MK Sparta Luhy A 1
Filip Šprungl Motor Březové hory 1
Miroslav Štěrba Dream team 1
Jakub Jun MK Sparta Luhy A 1
Luboš Kunc Dream team 1
Jan Voříšek Dream team 1
Michal Dvořáček Borussia Příbram 1
Tomáš Vlasatý Borussia Příbram 1
Jan Klimek Motor Březové hory 1

2. liga


Hráč Tým Asistence
Martin Košťál Real Žežice 39
Tibor Németh Liptákov 35
Alex Volosjanko Aspoň jednoho 25
Jan Chvál Real Žežice 23
Tomáš Ťapaj Liptákov 20
Aleš Rampfel Liptákov 18
Zdeněk Lukášek Mladá Bolehlav 17
Tomáš Vondrášek Real Žežice 17
Ivan Volosjanko Aspoň jednoho 15
Vojtěch Kleindienst Mladá Bolehlav 14
Milan Mityska FC Walkers 13
Michal Sedláček Mladá Bolehlav 12
Stanislav Švihla Real Žežice 12
Tomáš Kryl ml. Real Žežice 10
Karel Lukáš Aspoň jednoho 10
Marek Soukup FC Walkers 10
Jindřich Štrup FC Walkers 9
Lukáš Trnka Mladá Bolehlav 9
Dominik Straka Liptákov 8
Marek Nosákovec MK Sparta Luhy B 8
Miroslav Ptáček FC Walkers 8
David Nečas Liptákov 8
Petr, I Procházka Mladá Bolehlav 7
Jiří Kadlec Aspoň jednoho 6
Jakub Šámal Mladá Bolehlav 6
Petr Škopek Real Žežice 6
Jakub Procházka MK Sparta Luhy B 6
Jan Hauser Aspoň jednoho 5
Vilém Potůček Aspoň jednoho 5
Filip Berka MK Sparta Luhy B 5
Petr Metlička MK Sparta Luhy B 5
Ladislav Duriš Liptákov 5
Michal Pohořálek FC Walkers 4
Jaroslav Karlík Liptákov 4
Jan Matyáš MK Sparta Luhy B 4
Vladimír Roušar FC Walkers 4
Tadeáš Kleisner FC Walkers 4
Jakub Janout Aspoň jednoho 4
Roman Jech Liptákov 4
Jakub Šmejkal MK Sparta Luhy B 4
Martin Kugler Aspoň jednoho 3
Gejza Porteleky Aspoň jednoho 3
Petr Doubrava MK Sparta Luhy B 3
Emil Kuchař Real Žežice 3
Josef Malčic Mladá Bolehlav 3
Tomáš Brychta MK Sparta Luhy B 3
Aleš Malý Liptákov 3
Tomáš Kalát Mladá Bolehlav 3
Jakub Skalický Liptákov 2
Martin Beneš Aspoň jednoho 2
Michal ml. Pohořálek FC Walkers 2
Ondřej Šefčík Real Žežice 2
Jakub Pohořálek FC Walkers 2
Filip Šprungl MK Sparta Luhy B 2
Mikuláš Lachman Mladá Bolehlav 2
Radek Matyáš MK Sparta Luhy B 2
Karel Procházka FC Walkers 2
Mikuláš Kaucký Mladá Bolehlav 2
Ladislav Novotný Aspoň jednoho 1
David Karas Real Žežice 1
Jiří Řezáč Liptákov 1
Jan Hájek FC Walkers 1
František Kot Liptákov 1
Václav Chvál Real Žežice 1
Jan Vošta Real Žežice 1

Podzim 2023 | Rozlosování


Články


další články ›

Dokumenty


ZÁPISY POTŘEBNÉ K UTKÁNÍ



SOUPISKA K VYPLNĚNÍ PŘED ZAHÁJENÍM SEZÓNY


Disciplinární komise

Disciplinární komise zasedá každý týden a rozhoduje o výši trestu za porušení pravidel jednotlivcem nebo celým mužstvem.

SLOŽENÍ DISCIPLINÁRNÍ KOMISE


  • Sandr Josef (předseda DK)
  • Lukášek Zdeněk (člen DK)
  • Pakosta Jaroslav (člen DK)

Pořadatelská činnost a povinnosti týmu


1. LIGA

  • hracím dnem je PONDĚLÍ
  • vždy se odehrají 4 zápasy na dvou hřištích (UMT1, UMT2)
  • časy zápasů:
    1. zápas = 18:00 – 18:40
    2. zápas = 18:50 – 19:30
    3. zápas = 19:40 – 20:20
    4. zápas = 20:30 – 21:10

2. LIGA

  • hracím dnem je STŘEDA
  • vždy se odehrají 3-4 zápasy na dvou hřištích (UMT1, UMT2)
  • časy zápasů:
    1. zápas = 18:00 – 18:40
    2. zápas = 18:50 – 19:30
    3. zápas = 19:40 – 20:20
    4. zápas = 20:30 – 21:10

Přihláška

... připravujeme ...

Kontakty



FAMK PŘÍBRAM

Fotbalová asociace malé kopané Příbram, z. s.

Slunná 296
Příbram V (Zdaboř)
261 01 Příbram

IČ: 61904678
DIČ: CZ61904678

Spolek je zapsán ve Spolkovém rejstříku Městského soudu v Praze - spisová značka L 7323.

Výbor FAMK

Lukáš Trnka
předseda FAMK Příbram
lukas.trnka@famk.cz
+420 720 755 944

Jaroslav Pakosta
místopředseda FAMK Příbram
jaroslav.pakosta@famk.cz

Jan Peták
místopředseda FAMK Příbram
jan.petak@famk.cz
  ERI sport   malyfotbal.cz   Za podpory města Příbram  


Macron (partner)


2023 ....... 2024 © famk.cz
webdesign | websystem | KAO.cz