Výsledky Rozlosování Články Dokumenty Disc. komise Pořad. činnost Přihláška Kontakty

Výsledky


1. Geronipa liga


Z V R P VG OG Rozdíl Body
MK Sparta Luhy 14 12 0 2 109 34 75 36
FC Union Brdy 14 12 0 2 135 31 104 36
Red team 14 10 0 4 114 55 59 30
Aspoň jednoho 14 7 0 7 76 74 2 21
Borussia 14 6 0 8 54 87 -33 18
Real Žežice 14 5 0 9 47 75 -28 15
Motor Březové hory 14 3 0 11 34 93 -59 9
Liptákov 14 1 0 13 18 138 -120 3

1. Geronipa liga


Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
22. 5. 2024 20:50 Aspoň jednoho 3  :  7 FC Union Brdy
22. 5. 2024 20:50 Real Žežice 0  :  5 Red team
22. 5. 2024 20:00 Liptákov 2  :  12 Borussia
22. 5. 2024 20:00 Motor Březové hory 2  :  12 MK Sparta Luhy
22. 5. 2024 19:10 Aspoň jednoho 5  :  0 Real Žežice
22. 5. 2024 19:10 FC Union Brdy 6  :  3 Red team
22. 5. 2024 18:20 Borussia 2  :  5 MK Sparta Luhy
22. 5. 2024 18:20 Liptákov 4  :  1 Motor Březové hory
15. 5. 2024 20:50 Real Žežice 10  :  3 Motor Březové hory
15. 5. 2024 20:50 Aspoň jednoho 5  :  0 Liptákov
15. 5. 2024 20:00 Borussia 0  :  10 FC Union Brdy
15. 5. 2024 20:00 MK Sparta Luhy 8  :  2 Red team
15. 5. 2024 19:10 Aspoň jednoho 6  :  1 Motor Březové hory
15. 5. 2024 19:10 Real Žežice 13  :  1 Liptákov
15. 5. 2024 18:20 Borussia 3  :  11 Red team
15. 5. 2024 18:20 MK Sparta Luhy 8  :  5 FC Union Brdy
8. 5. 2024 20:50 Aspoň jednoho 4  :  5 Borussia
8. 5. 2024 20:50 Real Žežice 0  :  10 MK Sparta Luhy
8. 5. 2024 20:00 Liptákov 1  :  21 FC Union Brdy
8. 5. 2024 20:00 Motor Březové hory 4  :  8 Red team
8. 5. 2024 19:10 Real Žežice 2  :  4 Borussia
8. 5. 2024 19:10 Aspoň jednoho 3  :  11 MK Sparta Luhy
8. 5. 2024 18:20 Motor Březové hory 0  :  21 FC Union Brdy
8. 5. 2024 18:20 Liptákov 0  :  18 Red team
1. 5. 2024 20:50 Real Žežice 0  :  10 FC Union Brdy
1. 5. 2024 20:50 Aspoň jednoho 3  :  10 Red team
1. 5. 2024 20:00 Liptákov 0  :  5 MK Sparta Luhy
1. 5. 2024 20:00 Motor Březové hory 1  :  3 Borussia
1. 5. 2024 19:10 Real Žežice 4  :  8 Aspoň jednoho
1. 5. 2024 19:10 Red team 1  :  8 FC Union Brdy
1. 5. 2024 18:20 MK Sparta Luhy 12  :  2 Borussia
1. 5. 2024 18:20 Motor Březové hory 5  :  0 Liptákov
24. 4. 2024 20:50 FC Union Brdy 8  :  3 Borussia
24. 4. 2024 20:50 Red team 3  :  6 MK Sparta Luhy
24. 4. 2024 20:00 Liptákov 0  :  8 Aspoň jednoho
24. 4. 2024 20:00 Motor Březové hory 2  :  4 Real Žežice
24. 4. 2024 19:10 Red team 8  :  6 Borussia
24. 4. 2024 19:10 FC Union Brdy 1  :  10 MK Sparta Luhy
24. 4. 2024 18:20 Liptákov 0  :  6 Real Žežice
24. 4. 2024 18:20 Motor Březové hory 1  :  12 Aspoň jednoho
17. 4. 2024 20:50 FC Union Brdy 10  :  0 Liptákov
17. 4. 2024 20:50 Red team 5  :  0 Motor Březové hory
17. 4. 2024 20:00 MK Sparta Luhy 2  :  3 Real Žežice
17. 4. 2024 20:00 Borussia 2  :  7 Aspoň jednoho
17. 4. 2024 19:10 FC Union Brdy 5  :  0 Motor Březové hory
17. 4. 2024 19:10 Red team 15  :  2 Liptákov
17. 4. 2024 18:20 Borussia 3  :  2 Real Žežice
17. 4. 2024 18:20 MK Sparta Luhy 7  :  4 Aspoň jednoho
10. 4. 2024 20:50 MK Sparta Luhy 2  :  4 Motor Březové hory
10. 4. 2024 20:50 Borussia 8  :  5 Liptákov
10. 4. 2024 20:00 FC Union Brdy 11  :  1 Aspoň jednoho
10. 4. 2024 20:00 Red team 10  :  2 Real Žežice
10. 4. 2024 19:10 Borussia 1  :  10 Motor Březové hory
10. 4. 2024 19:10 MK Sparta Luhy 11  :  3 Liptákov
10. 4. 2024 18:20 FC Union Brdy 12  :  1 Real Žežice
10. 4. 2024 18:20 Red team 15  :  7 Aspoň jednoho

1. Geronipa liga


Hráč Tým Góly
Matěj Bálek FC Union Brdy 36
Petr Sirotek Red team 31
Ivan Volosjanko Aspoň jednoho 26
Jiří Junek MK Sparta Luhy 22
Alex Volosjanko Aspoň jednoho 21
Martin Sandr FC Union Brdy 19
Marek Bálek ml. FC Union Brdy 19
Josef Sandr FC Union Brdy 19
Josef Čížek ml. Red team 18
David Malý MK Sparta Luhy 17
Ondřej Drašnar FC Union Brdy 15
Jan Chvál Real Žežice 15
Michal Dvořáček Borussia 13
Patrik Junek MK Sparta Luhy 12
Václav Chvál Real Žežice 9
Tomáš Vondrášek Red team 9
Jiří Vlk Red team 9
Jakub Kvapil Red team 9
Tomáš Vlasatý Borussia 9
Lukáš Kilián Red team 9
David Krch Motor Březové hory 8
Vladimír Kout MK Sparta Luhy 8
Jan David MK Sparta Luhy 8
David Karas Borussia 7
Vojtěch Vochoska Borussia 7
Daniel Hájek MK Sparta Luhy 7
Petr Doubrava MK Sparta Luhy 6
Stanislav Švihla Red team 6
Štěpán Krameš FC Union Brdy 6
Filip Šrajn FC Union Brdy 6
Dominik Straka Liptákov 6
Luboš Řezáč Real Žežice 6
Filip Ševčík Aspoň jednoho 5
Josef Čížek FC Union Brdy 5
Martin Košťál Red team 5
Zdeněk Janoušek MK Sparta Luhy 5
Karel Lukáš Aspoň jednoho 5
František Hofman MK Sparta Luhy 5
Filip Šprungl Motor Březové hory 5
Petr Havelka Real Žežice 5
Lukáš Trnka MK Sparta Luhy 4
Tibor Németh Liptákov 4
Jan Bohuslav Red team 4
Zdeněk Lukášek Motor Březové hory 4
Jakub Kopřiva MK Sparta Luhy 3
Marek Nosákovec Borussia 3
Miroslav Doubrava Real Žežice 3
Jakub Šmejkal Borussia 3
Jan Hauser Aspoň jednoho 3
Ladislav Sobotka Motor Březové hory 3
David Bohuněk MK Sparta Luhy 3
Václav Petrásek MK Sparta Luhy 3
Josef Kindlmann Red team 3
Václav Dudl Motor Březové hory 3
Lukáš Říha Borussia 3
Jan Vošta Real Žežice 2
Aleš Rampfel Liptákov 2
Martin Štylárek FC Union Brdy 2
Tomáš Rajtoral Real Žežice 2
Vilém Potůček Aspoň jednoho 2
Jan Matyáš Motor Březové hory 2
Daniel Kubát Borussia 2
Tomáš Podruh Real Žežice 2
Aleš Malý Liptákov 2
Petr Škopek Real Žežice 2
Tomáš Jeník Borussia 2
Filip Berka Borussia 2
Jiří Kadlec Aspoň jednoho 1
Roman Sýbek FC Union Brdy 1
Roman Krýsl Liptákov 1
Jakub Skalický Liptákov 1
František Belej Red team 1
Tomáš Kryl ml. Borussia 1
Tomáš Kryl st. Motor Březové hory 1
Jakub Šmejkal Motor Březové hory 1
Ondřej Šefčík Borussia 1
František Chytka Motor Březové hory 1
Martin Hanáček FC Union Brdy 1
Josef Šperer Aspoň jednoho 1
Josef Malčic Real Žežice 1
Vítězslav Waldhauser Aspoň jednoho 1
Filip Dřevojan MK Sparta Luhy 1
Tomáš Brychta Motor Březové hory 1
Jakub Janout Aspoň jednoho 1
Tomáš Spousta Borussia 1
David Nečas Liptákov 1
Milan Vančát FC Union Brdy 1
František Kot Liptákov 1

1. Geronipa liga


Hráč Tým Asistence
Lukáš Kilián Red team 33
Ondřej Drašnar FC Union Brdy 28
Josef Čížek ml. Red team 23
Matěj Bálek FC Union Brdy 22
Jiří Junek MK Sparta Luhy 21
Martin Sandr FC Union Brdy 21
Patrik Junek MK Sparta Luhy 21
Marek Bálek ml. FC Union Brdy 20
Alex Volosjanko Aspoň jednoho 15
Ivan Volosjanko Aspoň jednoho 14
Jakub Šmejkal Borussia 11
Petr Sirotek Red team 11
Josef Sandr FC Union Brdy 11
Luboš Řezáč Real Žežice 11
David Malý MK Sparta Luhy 10
Václav Chvál Real Žežice 10
Michal Dvořáček Borussia 8
Jan Chvál Real Žežice 8
Štěpán Krameš FC Union Brdy 8
Daniel Hájek MK Sparta Luhy 8
Filip Ševčík Aspoň jednoho 7
Martin Košťál Red team 7
David Karas Borussia 6
Karel Lukáš Aspoň jednoho 6
Jiří Vlk Red team 6
Jan Hauser Aspoň jednoho 5
Lukáš Trnka MK Sparta Luhy 5
Zdeněk Janoušek MK Sparta Luhy 5
Tomáš Vondrášek Red team 5
Jan Bohuslav Red team 5
Josef Kindlmann Red team 5
Zdeněk Lukášek Motor Březové hory 5
Miroslav Doubrava Real Žežice 4
Vladimír Kout MK Sparta Luhy 4
Ondřej Šefčík Borussia 4
Josef Šperer Aspoň jednoho 4
Filip Šprungl Motor Březové hory 4
Jakub Kvapil Red team 4
Petr Škopek Real Žežice 4
Václav Dudl Motor Březové hory 4
Milan Vančát FC Union Brdy 4
Martin Štylárek FC Union Brdy 3
Vojtěch Vochoska Borussia 3
David Bohuněk MK Sparta Luhy 3
Václav Kadlec Borussia 3
Josef Malčic Real Žežice 3
Vítězslav Waldhauser Aspoň jednoho 3
Filip Šrajn FC Union Brdy 3
Jan David MK Sparta Luhy 3
Lukáš Říha Borussia 3
Filip Berka Borussia 3
Marek Nosákovec Borussia 2
Aleš Rampfel Liptákov 2
František Belej Red team 2
Václav Přibík Liptákov 2
Tomáš Kryl ml. Borussia 2
Tibor Németh Liptákov 2
František Chytka Motor Březové hory 2
František Hofman MK Sparta Luhy 2
Jiří Slunečko MK Sparta Luhy 2
Václav Petrásek MK Sparta Luhy 2
Jaroslav Karlík Liptákov 2
Nikita Popovič Liptákov 2
Filip Dřevojan MK Sparta Luhy 2
Jakub Janout Aspoň jednoho 2
Aleš Malý Liptákov 2
Petr Havelka Real Žežice 2
Dominik Straka Liptákov 2
Tomáš Vlasatý Borussia 2
David Nečas Liptákov 2
Jakub Kopřiva MK Sparta Luhy 1
Jan Vošta Real Žežice 1
Jiří Kadlec Aspoň jednoho 1
Roman Sýbek FC Union Brdy 1
Gejza Porteleky Aspoň jednoho 1
Miroslav Čížek Red team 1
Josef Čížek FC Union Brdy 1
David Krch Motor Březové hory 1
Vilém Potůček Aspoň jednoho 1
Tomáš Prejsa Motor Březové hory 1
Jakub Šmejkal Motor Březové hory 1
Petr Doubrava MK Sparta Luhy 1
Martin Hanáček FC Union Brdy 1
Jan Matyáš Motor Březové hory 1
Vít Dušek Borussia 1
Michal Kantor MK Sparta Luhy 1
Tomáš Podruh Real Žežice 1
František Kot Liptákov 1

Jaro 2024 | Rozlosování


Články


další články ›

Dokumenty


ZÁPISY POTŘEBNÉ K UTKÁNÍ



SOUPISKA K VYPLNĚNÍ PŘED ZAHÁJENÍM SEZÓNY


Disciplinární komise

Disciplinární komise zasedá každý týden a rozhoduje o výši trestu za porušení pravidel jednotlivcem nebo celým mužstvem.

SLOŽENÍ DISCIPLINÁRNÍ KOMISE


  • Lukášek Zdeněk (předseda DK)
  • Sandr Josef (člen DK)
  • David Jan (člen DK)

Pořadatelská činnost a povinnosti týmu


1. LIGA

  • hracím dnem je STŘEDA
  • vždy se odehrají 4 zápasy na dvou hřištích (UMT1, UMT2)
  • časy zápasů:
    1. zápas = 18:20 – 19:00
    2. zápas = 19:10 – 19:50
    3. zápas = 20:00 – 20:40
    4. zápas = 20:50 – 21:30

Přihláška

... připravujeme ...

Kontakty



FAMK PŘÍBRAM

Fotbalová asociace malé kopané Příbram, z. s.

Slunná 296
Příbram V (Zdaboř)
261 01 Příbram

IČ: 61904678
DIČ: CZ61904678

Spolek je zapsán ve Spolkovém rejstříku Městského soudu v Praze - spisová značka L 7323.

Výbor FAMK

Jaroslav Pakosta
předseda FAMK Příbram
jaroslav.pakosta@famk.cz
+420 722 120 201

Jiří Junek
místopředseda FAMK Příbram
jiri.junek@famk.cz

Jan Peták
místopředseda FAMK Příbram
jan.petak@famk.cz
  ERI sport   malyfotbal.cz   Za podpory města Příbram  


Macron (partner)


2023 ....... 2024 © famk.cz
webdesign | websystem | KAO.cz