Výsledky Rozlosování Články Dokumenty Disc. komise Pořad. činnost Přihláška Kontakty

„Áčko“ s reprezentací smírně, junioři dostali lekci z produktivity.
» články
V úterý 7.9. hostil příbramský výběr reprezentaci České republiky vedenou Luďkem Zelenkou a i přesto, že do Příbrami dorazil širší kádr, bylo se na co dívat. V dresu reprezentace se objevili mistři světa a Evropy Stanislav Mařík, František Hakl nebo Ondřej Bíro, Mistr světa Jan Rosůlek, nebo čerství vicemistři světa z Ukrajiny, Tomáš Mařík, Lukáš Vít a Richard Svoboda. V sestavě se také objevil mistr Evropy Pavel Šultes, nebo bývalý hráč FK Příbram Radek Šírl. V dresu Příbrami se objevil také jeden čerstvý vicemistr světa z Ukrajiny Josef Čížek. O zajímavá jména tedy rozhodně nebyla nouze a slibovala více než zajímavé utkání. Oba týmy pojali utkání jako přípravu, oba příbramské výběry na nadcházející sezonu, reprezentace na blížící se mistrovství Evropy na Slovensku.V utkání hraném na 2x15 minut sehrálo náš A tým vyrovnaný souboj, který nakonec skončil smírně 3:3. Příbramský „A“ výběr prošel změnou a značným omlazením kádru a nejen výsledek ale také především předvedená hra potěšila nejen nového hlavního trenéra Jana Davida a vedoucího týmu Pavla Bašíka, ale také nového kapitána Davida Sandra.

Hned poté se reprezentace utkala s našimi juniory vedenými Lukášem Trnkou. V zajímavém utkání, které bylo plné šancí nakonec zvítězila reprezentace 4:0. Mnohdy aktivnější Příbram doplatila na neproměňování šancí a velkou roli hrála samozřejmě zkušenost hráčů reprezentace.

Obě utkání ale splnila účel, a to ozkoušet co nejvíce hráčů a také si na sebe zvyknout, což v konečném důsledku potvrdili oba příbramští trenéři, generální manažer reprezentace Luděk Zelenka a také trenér reprezentace Stanislav Bejda.
  ERI sport   malyfotbal.cz   Za podpory města Příbram  


Macron (partner)


2023 © famk.cz
webdesign | websystem | KAO.cz